OST
© Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry 2016 Tietosuojaseloste

Hallitus 2021

Puheenjohtaja ja hallitus valittiin Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n sääntömääräisessä vuosikokouksessa perjantaina 19.3.2021. Hallituksen puheenjohtajaksi valittiin Henri Ukonaho. Hallitukseen valittiin Aila Pekkarinen, Terhi Kilvelä, Martti Lampela, Suvi Kestilä, Teija Leppivuori, Anne Salo, Tiina Rakennuskoski ja Eija Lakso. Yleisiksi varajäseniksi valittiin Ulla Kentta ja Tuula Ramet. Kiitämme jäseniämme osoittamastanne luottamuksesta. Ukonaho Henri Puheenjohtaja, henri@ost.fi, 045 658 8112 Leppivuori Teija Sihteeri, varapuheenjohtaja, teija@ost.fi, 050 335 6904 Pekkarinen Aila Taloudenhoitaja, aila@ost.fi, 040 558 9728 Eija Lakso Jäsensihteeri eija@ost.fi Kilvelä Terhi Edunvalvontavastaava, terhi@ost.fi Kestilä Suvi Nuorisovastaava, suvi@ost.fi Lampela Martti Tiedotussihteeri, martti@ost.fi Rakennuskoski Tiina Koulutussihteeri, tiina@ost.fi Salo Anne Jäsenhankintavastaava, anne@ost.fi Kentta Ulla Yleinen varajäsen, ulla@ost.fi Rämet Tuula Yleinen varajäsen, tuula@ost.fi

Hallituksen kokoukset

Hallituksen kokoukset pidetään joka kuukauden toinen keskiviikko kello 17.00 Ammattiliitto Pron Oulun aluetoimistolla (heinäkuussa lomailemme).
Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry
Instagram

Työvaliokunnan kokous

Työvaliokunta kokoontuu erikseen kutsuttaessa Ammattiliitto Pron Oulun aluetoimistolla.

Pro Oulun seutu -lehden

toimituskunnan kokoukset

Pro Oulun Seutu -lehden toimituskunta kokoontuu Ammattiliitto Pron Oulun aluetoimistolla aina tarvittaessa.

Vuosikokous

Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n vuosikokous järjestettiin 19.3.2021 kello 18. Kokouksessa käsiteltiin sääntöjen määräämät asiat ja hallituksen palkkiot.

Ylimääräinen jäsenkokous