OST
© Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry 2016

Hallitus 2019

Puheenjohtaja ja hallitus valittiin Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n sääntömääräisessä vuosikokouksessa perjantaina 15.3.2019. Hallituksen puheenjohtajaksi valittiin Henri Ukonaho. Hallitukseen valittiin Aila Pekkarinen, Päivi Polso, Terhi Kilvelä, Martti Lampela, Suvi Kestilä, Teija Leppivuori, Anne Salo ja Tiina Rakennuskoski. Yleisiksi varajäseniksi valittiin Ville Määttä ja Rebecca Laitinen. Kiitämme jäseniämme osoittamastanne luottamuksesta. Ukonaho Henri Puheenjohtaja, henri@ost.fi, 045 658 8112 Leppivuori Teija Sihteeri, Varapuheenjohtaja, teija@ost.fi, 050 335 6904 Pekkarinen Aila Taloudenhoitaja, aila@ost.fi, 040 558 9728 Polso Päivi Edunvalvontavastaava paivi@ost.fi Kilvelä Terhi Jäsensihteeri, terhi@ost.fi Kestilä Suvi Nuorisovastaava, suvi@ost.fi Lampela Martti Tiedotussihteeri, martti@ost.fi Rakennuskoski Tiina Koulutussihteeri, tiina@ost.fi Salo Anne Jäsenhankintavastaava, anne@ost.fi Laitinen Rebecca Yleinen varajäsen, rebecca@ost.fi Määttä Ville Yleinen varajäsen, ville@ost.fi

Hallituksen kokoukset

Hallituksen kokoukset pidetään joka kuukauden toinen keskiviikko kello 16.30 Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n toimistolla (heinäkuussa lomailemme).
Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry
Instagram

Työvaliokunnan kokous

Työvaliokunta kokoontuu erikseen kutsuttaessa Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n toimistolla.

Pro Oulun seutu -lehden

toimituskunnan kokoukset

Pro Oulun Seutu -lehden toimituskunta kokoontuu Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n toimistolla aina tarvittaessa.

Vuosikokous

Oulun Seudun Toimihenkilöt Pro ry:n vuosikokous järjestettiin 15.3.2019 kello 18 Oulun Radisson Blu hotellissa. Kokouksessa käsiteltiin sääntöjen määräämät asiat sekä yhdistyksen uudet säännöt.